تبلیغات
مطالب جالب و خواندنی - اوباما مانع روبوسی همسرش با برلوسکونی شد
مطالب جالب و خواندنی
اوباما مانع روبوسی همسرش با برلوسکونی شد
 
دور دنیا با یک کلیک
"اوباما" مانع روبوسی همسرش با برلوسکونی شد
"اوباما" مانع روبوسی همسرش با برلوسکونی شد ( و مطالب و اخبار خواندنی )
برلوسکنی قصد داشت مانند بقیه با همسر اوباما نیز دیده بوسی کند که با عکس العمل وی روبرو شد و میشله اوباما نیز سعی کرد برلوسکونی را دور از خود نگه دارد و به دست دادن با او کفایت کند.این صحنه مورد توجه گسترده عکاسان و خبرنگاران قرار گرفت.
عصر ایران- زمانی که روسای جمهور و نخست وزیران کشورهای عضو گروه 20 در آمریکا با یکدیگر ملاقات می کردند و همسران آنها نیز به رو بوسی با هم می پرداختند، عکس العمل رییس جمهور آمریکا در قبال نخست وزیر ایتالیا جالب بود.

به گزارش عصر ایران به نقل از یو.اس.ای تودی، پس از آن که مقامات گروه 20 با همسر اوباما دست دادند و با وی روبوسی کردند، سیلویو برلوسکونی نخست وزیر ایتالیا نیز نزدیک اوباما شد، قصد داشت با همسر رییس جمهور آمریکا نیز دیده بوسی کند که با عکس العمل وی روبرو شد و میشله اوباما نیز سعی کرد برلوسکونی را دور از خود نگه دارد و به دست دادن با او کفایت کند.این صحنه مورد توجه گسترده عکاسان و خبرنگاران قرار گرفت.

ظاهرا اوباما با توجه به سابقه برلوسکونی مبنی بر رسوایی های اخلاقی، ترجیح داد که بر خلاف سیاستمداران قبلی که با همسرش رو بوسی کردند ، مانع از رو بوسی برلوسکونی و همسرش شود.                              یک فرانسوی برنده مسابقات ریش و سیبیل فانتزی آلمان
 
عصر ایران- یک فرانسوی موفق به کسب مقام اول آرایش ریش و سبیل فانتزی در مسابقات جهانی آلمان در فرانکفورت شد.

به گزارش عصر ایران، نشریه دی ولت چاپ آلمان نوشت: هرو دیبول در میان 160 شرکت کننده، از لحاظ زیبایی ریش و سبیل به مقام اول رسید و جایزه این رقابت های جهانی را به خود اختصاص داد.
جالب اینجاست که سه نفر از مرتاضان هندی نیز در این مسابقه شرکت کرده بودند که مقامی به دست نیاوردند و دست خالی به وطن شان بازگشتند.
 


نوزاد جاذب گردشگر صاحب وب سایت می شود
 

رسانه های اندونزیایی از اضافه شدن یک مقصد گردشگری به برنامه توریست های عازم اندونزی خبر دادند.

به گزارش عصر ایران، روزنامه جاکارتا دیلی نوشت: با تولد نوزاد هشت کیلو و 700 گرمی در اندونزی، علاقه مندان فراوانی به این کشور عزیمت کرده اند تا با او عکس بگیرند اما این سوال مطرح است که بعد از ترخیص او از بیمارستان چه باید کرد؟

این روزنامه افزود: خانواده او قصد دارند بعد از ترخیص نوزادشان از بیمارستان، یک وب سایت راه اندازی کنند و به علاقه مندان بازدید نوزادشان که البر نام دارد، وقت ملاقات دهند.
 


این گلابی ارزان بشو نیست!
 

یک کشاورز چینی که گلابی هایی با طرح بودا تولید کرده، صراحتا اعلام کرده است که قیمت این محصول انحصاری را به هیچ وجه کاهش نخواهد داد.

به گزارش عصر ایران، روزنامه چاینا دیلی نوشت: این کشاورز با افتخار به تولید خود مدعی است که هیچکس نمی تواند محصولی شبیه به محصول او بسازد زیرا بودا با عنایت ویژه به او، نحوه ساخت و پرورش گلابی اینچنینی را آموزش داده است.

روزنامه چاینا دیلی تصریح کرد: این کشاورز مدعی است که قیمت هفت دلار و 37 سنت برای هر گلابی، کاملا منصفانه است و هرکس که می تواند آنرا بخرد و هر کس هم که نمی تواند عکسش را نگاه کند!
 


هوش ذاتی کشاورز آلمانی
 

 یک کشاورز خلاق آلمانی با بهره گیری از هوش ذاتی خود، محصولاتش را در کوتاه ترین زمان در بازار کشورش به فروش می رساند.

به گزارش عصر ایران به نقل از سایت شبکه خبری دویچه وله آلمان، این کشاورز آلمانی با تزیین کدوهای خود به اشکال مختلف، سیل عظیم مشتریان را به سمت مغازه اش جذب می کند و رکورد فروش محصول او نیز 300 کدو طی مدت یک ساعت و نیم بوده است.

رمز موفقیت کشاورز آلمانی که نامی هم از او برده نشده است، استفاده از هوش ذاتی اعلام شده است.

گفتنی است در حضور این هفته کشاورز مورد نظر در بازار تره بار جنوب آلمان، وی کدو هایش را به شکل سوسمار تزیین کرده بود و هر یک از آنها را بنا به وزن و شکل خود با قیمتی خاص می فروخت.
 


کودکان افغان مسلح می آیند
 کودکان افغان ساکن کابل که برای تفریح به شهربازی نیمه ویران این شهر می آیند، اکثرا یک سلاح اسباب بازی با خود حمل می کنند.

به گزارش عصر ایران، هفته نامه ساندی تایمز چاپ انگلیس نوشت: هرچند حمل سلاح اسباب بازی برای تمام کودکان در سراسر دنیا امری طبیعی است، اما قضیه کودکان افغان تفاوت شایان توجهی دارد زیرا آنها برای رویارویی با آینده ای مبهم آماده می شوند.

این نشریه افزود: مشاهده صحنه های جنگ و خونریزی در افغانستان باعث شده تا کودکان هم حین تفریح، همان خاطرات را مرور کنند و برای پاسخ گویی به دشمن فرضی، متوهم هستند.

بنا به نوشته این روزنامه، کودکان افغان حین استفاده از وسایل ابتدایی بازی، یا سلاح اسباب بازی حمل می کنند یا اینکه صدای انفجار و شلیک گلوله در می آورند.
 


شگفتی آفرینی سگ های بی صاحب

  یک مرکز حمایت از سگ های بی صاحب آمریکا، مسابقه ای ترتیب داد که طی آن 32 استعداد نهفته در میان سگ های شرکت کننده کشف شد!
به گزارش عصر ایران به نقل از واشنگتن تایمز چاپ امریکا، موسسه حامیان سگ های بی صاحب واشنگتن با اجرای این مسابقه موفق شد تمام حیواناتی که در اختیار داشت را به خانه خانواده های آمریکایی بفرستد.
این روزنامه نوشت: سگ هایی که صاحبانشان آنها رها کرده بودند تحت دوره های آموزشی قرار گرفتند و هنرهایی نظیر موج سواری، انجام عملیات ژانگولر و بازی با توپ را آموختند.
واشنگتن تایمز خاطر نشان کرد: در صورتی که صاحبان قبلی این حیوانات وقت کافی برای آنها خرج می کردند، بدون شک می توانستند شاهد شکوفایی استعداد های حیوانات شان باشند اما به هر حال با تلاش مسئولان این موسسه، همه سگ ها به خانه هایشان رفتند.
 

 

Barack Hussein Obama II (/bəˈrɑːk huːˈseɪn oʊˈbɑːmə/  ( listen); born August 4, 1961) is the 44th and current President of the United States. He is the first African American to hold the office, as well as the first president born in Hawaii. Obama previously served as the junior United States Senator from Illinois from January 2005 until he resigned after his election to the presidency in November 2008.

Obama is a graduate of Columbia University and Harvard Law School, where he was the president of the Harvard Law Review. He was a community organizer in Chicago before earning his law degree. He worked as a civil rights attorney in Chicago and taught constitutional law at the University of Chicago Law School from 1992 to 2004.

Obama served three terms in the Illinois Senate from 1997 to 2004. Following an unsuccessful bid for a seat in the U.S. House of Representatives in 2000, Obama ran for United States Senate in 2004. During the campaign, several events brought him to national attention, such as his victory in the March 2004 Democratic primary election for the United States Senator from Illinois as well as his prime-time televised keynote address at the Democratic National Convention in July 2004. He won election to the U.S. Senate in November 2004.

He began his run for the presidency in February 2007. After a close campaign in the 2008 Democratic Party presidential primaries against Hillary Clinton, he won his party's nomination. In the 2008 general election, he defeated Republican nominee John McCain and was inaugurated as president on January 20, 2009. On October 9, 2009, Obama was awarded the 2009 Nobel Peace Prize.موضوع :  اخبار مهم  ،  مطالب جالب  ، 
لینک های مرتبط :  قشنگه نه ؟؟!! ، 
بر چسب ها :  اخبار آمریکا ،  اخبار جالب ،  BF ،  Obama ،  kiss ،  مطالب جالب ، 

این مطلب توسط  Saeid Lopez  روز چهارشنبه 4 آذر 1388 در ساعت 11:18 ق.ظ نوشته شد | نظر بدین لطفا()