تبلیغات
مطالب جالب و خواندنی - کلک همسر رییس جمهور فرانسه
مطالب جالب و خواندنی
کلک همسر رییس جمهور فرانسه

کلک همسر رییس جمهور فرانسه برای افزایش آمار بازدید سایت شخصی

دیلی تلگرف مچ گیری کرد
کلک همسر رییس جمهور فرانسه برای افزایش آمار بازدید سایت شخصی (کلک پرزنتی )
سارا براون در تشریح دلیل این عکس العمل خود پس از بازگشت به انگلیس به رسانه های کشورش گفت: متاسفانه روحیه همسر سارکوزی را درک نمی کنم و گرفتن عکس با چنین شخصیتی را به صلاح خودم نمی دانم.
عصر ایران- وب سایت همسر رییس جمهور فرانسه که انتظار میرفت حداقل صد هزار بیننده در روز اول افتتاح داشته باشد، به دلیل بی توجهی کاربران اینترنت با تاخیر دو روزه و یک جوسازی رسانه ای شروع به کار کرد.

به گزارش عصر ایران، روزنامه دیلی تلگرف چاپ انگلیس با افشاگری در مورد ناکام ماندن "کارلا برونی" همسر نیکولا سارکوزی نوشت: برونی انتظار داشت که در اولین روز راه اندازی وب سایت خود، حداقل صد هزار نفر از آن دیدن کنند اما زمانی که آرزویش به واقعیت تبدیل نشد، رسانه های رسمی به کمک او آمدند تا خلاء موجود را با کلک رسانه ای پر کنند و بدین ترتیب این خبر منتشر به نقل از همسر دل نازک سارکوزی منتشر شد که آمار بازدید سایتش به حدی زیاد بوده است که پهنای باند موجود برای آن، نتوانسته به تمام کاربران سرویس بدهد و عملا وب سایت همسر رییس جمهور فرانسه از کار افتاده است!

بعد از این که این خبر منتشر شد ، خبر دیگری آمد مبنی بر تامین پهنای باند سایت همسر سارکوزی تا بدین وسیله آمار بازدید وب سایت او به میزان مورد نظر صاحبش برسد.

 در اجلاس پیتزبورگ آمریکا، کارلا برونی در جریان میهمانی که از سوی اوباما و خانواده اش ترتیب داده شده بود، با میشله اوباما بدون اجازه با او عکس گرفت و زمانی که قصد داشت با سارا براون همسر نخست وزیر انگلیس نیز همین کار را بکند، با عکس العمل شدید او مواجه شد.

سارا براون در تشریح دلیل این عکس العمل خود پس از بازگشت به انگلیس به رسانه های کشورش گفت: متاسفانه روحیه همسر سارکوزی را درک نمی کنم و گرفتن عکس با چنین شخصیتی را به صلاح خودم نمی دانم.
 

Carla Bruni  عکس کارلا برونی همسر رئیس جمهور فرانسه

Carla Bruni-Sarkozi (born Carla Gilberta Bruni Tedeschi, 23 December 1967) is an Italian-born, naturalized French songwriter, singer, and former model. She is the wife of French President Nicolas Sarkozi whom she married on 2 February 2008. (sarkozy)

 موضوع :  مطالب جالب  ، 

بر چسب ها :  sarkozy ، 

این مطلب توسط  Saeid Lopez  روز جمعه 13 آذر 1388 در ساعت 11:58 ق.ظ نوشته شد | نظرات()