تبلیغات
مطالب جالب و خواندنی - فال
مطالب جالب و خواندنی
فال

فال روز چهارشنبه بیست و دو مهر ماه  1388 

چهارشنبه بیست و دو مهر ماه  1388   

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
 
فروردین : اگر تصمیم مهمی می خواهید بگیرید یا می خواهید به افراد مسن یا رئیس تان نزدیك شوید اكنون زمان خوبی است. در رابطه با روابط دوستانه همه چیز به خوبی پیش می رود و شرایط بهتر می شود.   
 
اردیبهشت :

امروز احتمال دارد نظرتان در مورد موضوعی مهم عوض شود.اگر احساس کردید بر سر دو راهی قرار دارید یاداشتی بردارید و روی آن نکات مثبت ومنفی را بنویسید.این کار باعث می شود انتخاب درستی داشته باشید. 

 خرداد

دوستان حرف های زیادی برای گفتن دارند و با هم غیبت می كنید. اما به خاطر داشته باشید كه نباید از اعتماد دیگران استفاده كنیدو رازهای آنها را به همه بگویید زیرا حتماً برای خودتان مشكل ایجاد می كنید بنابراین بیشتر از همه به اعتماد دیگران احترام بگذارید.  

تیر
شاید، نخواهید کسی روی تان را زمین اندازد اما اگر دست از لجبازی و غرورتان برندارید هیچ کس به شما کمک نخواهد کرد.   
 
 مرداد
امروز روزی عالی برای به وجود آوردن هر تغییر مثبتی در زندگی تان می باشد. حتی اگر درحال حاضر همه چیز به خوبی پیش رود، همین حالا به این نتیجه می رسید كه اگر كمی اصلاحات، در زندگی به وجود آورید، اوضاع كمی بهتر از این می شود پس ببینید امكان انجام چه كارهایی وجود دارد ولی برنامه هایتان را با افرای كه تاثیر گذار در برنامه های شما هستند، درد میان بگذارید. اگر آنها را در برابر عمل انجام شده قرار دهید، اوضاع، چندان خوب پیش نخواهد رفت. 


 شهریور
مشکلات را بزرگ می کنید.باید مراقب خودتان باشید.اگر برنامه تفریحی دارید،شاید تغییراتی در آن به وجود آید اما آماده باشید.تنها خونسرد باشید. 
 

مهر
متاسفانه امروز ممکن است خیلی زود تسلیم نگرانی ها و شک ها شوید،چه واقعی باشند و چه نباشند.نگرانی ها می خواهند ذهن شما را تسخیر کنند و شما متعجبید که با این اوضاع چگونه کارها را با نهایت توانایی تان انجام می دهید.با این حال این امر هیچ کمکی به شما نمی کند چرا که یکی از افراد مافوق شما سرش را بالا گرفته و از آن بالا خیلی حقیرانه به شما می نگرد و به شما این احساس را می دهد که همانند یک گربه به دام افتاده اید. 


 آبان

امروز روز حساب و رسیدگی به کارهاست.بنابراین مراقب بیرون رفتن های تان باشید.در حال حاضر مورد توجه هستید و هیچ کس نمی تواند شما را نادیده بگیرد.  

آذر
در حال حاضر یك رابطه خاص در زندگی شما وارد می شود. ولی بدلایلی زمان برای این كه این رابطه را به جلوتر بكشانید زمان خوبی نیست. شاید یكی از شما از این كه خود را وقف رابطه ای بكند وحشت دارد یا هنوز نیاز دارید همدیگر را بهتر بشناسید. بهرصورت، باید قبول كنید كه هر مسئله ای زمان خاص خودش را برای اتفاق افتادن دارد چه به برنامه شما جور در آید یا نیاید. 


 دی
اگر احساس می كنید تغییراتی در حال انجام است درست است. اما اجازه ندهید كه منفی اندیشی شما را كسل وبدخلق كند. در حال حاضر ستارگان واقعاً از شما حمایت می كنند. بنابراین جای هیچ نگرانی نیست. خوشحال باشید!  

بهمن
امروز تمایل زیادی به تغییر خود دارید. احتمال خرید وجود دارد زیرا هیچ چیزی به اندازه لباسهای نو تصویر تازه ای به شما نمی دهد. همچنین شاید به کاری آرامش بخش مانند ماساژ زیبایی درمانی بپردازید. چرا که نه ؟!    
 

اسفند

اگر تعهد مالی تان در خالی کردن حسابتان کمی زیاد بوده است از دور و برتان بپرسید به سادگی جواب را پیدا خواهید کرد. امکان دارد کمی حیله گرانه باشد.اگر شراکت سرمایه در تعهد بوده دارد شکافی بین شمار شریکتان ایجاد می کند . برای تشخیض آن با یک دوست صمیمی واقعی مقداری وقت صرف  کنید.    
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

 موضوع :  فال روزانه  ، 
لینک های مرتبط :  وبلاگ ، 
بر چسب ها :  فال ،  روزانه ،  مهم ،  واقعی ،  جذاب ،  ماه ،  سرنوشت ،  تنهایی ،  آینده ،  حدس بزنید ، 

این مطلب توسط  Saeid Lopez  روز یکشنبه 22 آذر 1388 در ساعت 11:00 ب.ظ نوشته شد | نظرات()