تبلیغات
مطالب جالب و خواندنی - اخبار جالب (داستان پنگوئن های همجنس باز)
مطالب جالب و خواندنی
اخبار جالب (داستان پنگوئن های همجنس باز)
دور دنیا با یک کلیک - دانش آموزان لهستانی و داستان پنگوئن های همجنس باز!
آتش نشانی که برای نجات سگ به طبقه بالا اعزام شده بود، وضعیت حیوان را "فوق العاده وخیم" توصیف کرد و گفت: زمانی که این سگ نژاد آلمانی را در آغوش گرفتم، قلبش به شدت می زد.
13 اردک ناجی پیرمرد چینی
عصر ایران - یک پیرمرد چینی که در سیل غرب این کشور درون خانه اش باقی مانده بود،با آمدن یك دسته اردك به خانه سیل زده اش از خطر مرگ نجات ژیدا كرد..

به گزارش عصر ایران به نقل از روزنامه چاینا دیلی، این پیرمرد 70 ساله به مدت سه روز نتوانسته بود از خانه خارج شود و هنگامی که از شدت ضعف رو به بی هوشی و مرگ بود، 13 اردک وارد خانه آب گرفته او شدند.

وی در مصاحبه با چاینا دیلی گفت: ابتدا قصد داشتم به اردک ها غذا بدهم اما وقتی دیدم که خودم از گرسنگی در حال مرگ هستم، همه ارک ها را نگه داشتم تا از آنها به عنوان غذا استفاده کنم.
سرانجام این مرد توسط امدادگران نجات پیدا كرد ولی چاینا دیلی ننوشت كه از آن 13 اردك چند تایشان توسط پیرمرد خورده شد و چه تعدادی نجات یافتند؟! 

جدایی نوزادان به هم چسبیده چینی در حضور 100 هزار تماشاچی اینترنتی

 دوقلوهای چینی به هم چسبیده، بعد از یک عمل جراحی پنج ساعته که روند آن از طریق اینترنت پخش می شد، با موفقیت از یکدیگر جدا شدند.

به گزارش عصر ایران به نقل از روزنامه ایژن تایمز چاپ چین، روند عمل جراحی این دو خواهر که از ناحیه شکم و کبد به هم چسبیده بودند، حداقل توسط 100 هزار بیننده علاقه مند مورد بازدید قرار گرفت.

ژو وییو جراح  دو خواهر به هم چسبیده چینی گفت: جراحی این دوقلوی به هم چسبیده از آنچه که فکر می کردیم سخت تر بود زیرا کوچکترین اشتباه جان آنها را تباه می کرد.

وی افزود: این نوزادان 11 ماهه در حال حاضر تحت حمایت ارگان های دولتی هستند و در صورت نیاز به سرپرست به زوج هایی که بچه دار نمی شوند تحویل داده خواهند شد. 

تشویق دانش آموزان لهستانی با داستان پنگوئن های همجنس باز

 مدیران مدارس لهستان با وجود مخالفت شدید خانواده دانش آموزان مقطع دبستان، قصد ندارند داستان پنگوئن های همجنس گرا را از کتاب بچه ها حذف کنند.

به گزارش عصر ایران به نقل از روزنامه بادنر تسایتونگ چاپ اتریش، علاوه بر خانواده های لهستانی، نئو نازی های لهستان نیز از وجود این داستان غیراخلاقی در کتاب درسی کودکان ابراز نارضایتی کرده اند اما مقامات این کشور قصد ندارند آنرا حذف کنند.

با این حال آموزش و پرورش لهستان اعلام کرده است که داستان زندگی پنگوئن های همجنس گرا می تواند علاقه دانش آموزان این کشور به تحصیل را بیشتر کند و حس کنجکاوی آنها را برانگیزد!

نجات سگ بازیگوش

سگی که برای هواخوری به لب پنجره باز آپارتمان صاحبش رفته بود، با کمک آتش نشانان ورشو از سقوط نجات پیدا کرد.

به گزارش عصر ایران، روزنامه ورشو تایمز چاپ لهستان نوشت: سگ گله یکی از ساکنین آپارتمانی در ورشو از روی کنجکاوی روی لبه پنجره آمد اما نتوانست درون خانه بازگردد و با ایجاد سر و صدا، توجه عابران پیاده را جلب کرد.

این روزنامه افزود: یکی از همسایه ها به محض دیدن صحنه، آتش نشانان را خبر کرد و آنها نیز با حضور در محل، حیوان وحشت زده را نجات دادند.

آتش نشانی که برای نجات سگ به طبقه بالا اعزام شده بود، وضعیت حیوان را "فوق العاده وخیم" توصیف کرد و گفت: زمانی که این سگ نژاد آلمانی را در آغوش گرفتم، قلبش به شدت می زد و تعداد ضربان قلب آن حیوان چهار برابر حد معمول بود.

فرود موفق هواپیمای بدون موتور
خلبان یک هواپیمای اتریشی به محض بلند شدن از فرودگاه سالتبورگ اتریش، بدون موتور درخواست فرود اضطراری کرد. به گزارش عصر ایران به نقل از روزنامه آئوسترین دیلی چاپ اتریش، این هواپیما در اختیار خطوط هواپیمایی مجارستان بود و خلبان آن بعد از آنکه متوجه شد موتور هواپیمایش از دست رفته، اعلام وضعیت بحرانی کرد و برای فرود بدون موتور آماده شد.
این روزنامه افزود: خلبان حرفه ای توانست جان 30 مسافر را نجات دهد و با فرود سلامت، همه آنها بدون کوچکترین آسیبی به زمین نشستند.
 Airplane! is an American satirical comedy film directed and written by David Zucker, Jim Abrahams, and Jerry Zucker and released by Paramount Pictures. It stars Robert Hays and Julie Hagerty and features Leslie Nielsen, Robert Stack, Lloyd Bridges, Peter Graves, Kareem Abdul-Jabbar, and Lorna Patterson. The film is a spoof of the disaster film genre, and is essentially a remake of the 1957 Paramount film Zero Hour!. In Australia and New Zealand the film is known as Flying High.
Airplane! was a huge financial success, grossing over US$83 million in North America alone, against a budget of just $3.5 million. The film's creators received the Writers Guild of America Award for Best Adapted Comedy, and nominations for a Golden Globe for Best Motion Picture (Musical/Comedy) and a BAFTA Award for Best Screenplay.
In the years since its release, Airplane!'s reputation has grown substantially beyond its modest comic intentions. The film was voted the 10th-funniest American comedy in AFI's "100 Years... 100 Laughs" list, and ranked 6th on Bravo's "100 Funniest Movies". The film has a 98% "fresh" rating at Rotten Tomatoes. In a major 2007 survey by Channel 4 in the United Kingdom, it was judged the second greatest comedy film of all time.


موضوع :  مطالب جالب  ، 
لینک های مرتبط :  behtarin weblog ، 
بر چسب ها :  مطالب ،  اخبار ،  جالب ،  خواندنی ،  روز ،  پنگوئن ،  panquan ،  همجنسباز ،  شگفت ،  دنیای حیوانات ،  اخبار حیوانات ، 

این مطلب توسط  Saeid Lopez  روز دوشنبه 23 آذر 1388 در ساعت 10:15 ق.ظ نوشته شد | نظرات()