تبلیغات
مطالب جالب و خواندنی - فال روز پنج شنبه بیست وسوم مهر ماه 1388
مطالب جالب و خواندنی
فال روز پنج شنبه بیست وسوم مهر ماه 1388
 فروردین

كمی در كارها زیاده روی كرده اید كه البته از كنترل شما خارج بوده است و از این موضوع خیلی خوشحال هستید. اگر عصبانی هستید سعی كنید مدتی با افرادید كه مقصر هستند رو به رو نشوید.   

اردیبهشت
 
تغییری که در مسائل کاری ایجاد می شود باعث می شود تا دوباره به هدفتان فکر کنید.در این زمان پیشرفت غیرمنتظره ای می کنید اما هنوز کارهای زیادی است که باید انجام شوند.
 
 خرداد
امروز می توانید به دنبال قوه تخیل خود بروید و از ماجراجویی خودتان متعجب خواهید شد. از همه مهم تر این كه اكنون زمان سازنده ای برای شماست كه برای مدتی طول می كشد.
 
 تیر
شما به اخلاق قدیمی تان بازگشته اید و همکاران تان از این موضوع ترسیده اند. شاید حساس باشید اما قلبی مهربان و رفتاری مهربان و دلربا دارید و این همان رفتاری است که اکنون باید نشان دهید.
    
 مرداد
امروز بسیار با ملاحظه شده اید و اگر وقتی برای خودتان پیدا كنید، قدرش را خواهید دانست این به آن معنی نیست كه فردی غیر اجتماعی شده اید. تنها نیاز به كمی خلوت و آرامش دارید. اگر بقیه افراد خانواده این را دوست ندارند، تنها به آنها بگوئید تری كینگ (Teri King) گفته این خیری است كه شما به آن احتیاج دارید.
 
 شهریور
امروز برای شرکت در مذاکرات و صحبت روز خوبی است.حرف های منطقی و جالبی برای گفتن دارید،هم چنین افرادی هستند که مشتاق شنیدن نظرات شما می باشند.اگر چهارشنبه قرارهایتان با مانع روبرو می شودامروز همه چیز به خوبی پیش می رود.
 
مهر  
اگر می خواهید فرد مورد علاقه قلبتان را قانع کنید که از زاویه دید شما به اوضاع نگاه کند،امروز روز انجام این کار است.خیلی صادقانه بگویم اگر در این زمان موفق به انجام این کار نشوید.هیچ گاه موفق به انجام این کار نخواهید شد.امروز روز عالی برای همراه بودن با بچه ها و تفریح کردنن با آنهاست.اگر لازم باشد، شما به راحتی روی دست ها و زانوهایتان را خواهید رفت و با آنها بازی خواهید کرد. 

آبان
اگر می خواستید احساسات تان را برای یک نفر بیان کنید چه زمانی بهتر از امروز،حتماً،این کار را بکنید.امروز با دیگران صمیمی تر هستید.
 
آذر 
امروز صبر و طاقت شما توسط كسی كه فكر می كند هر كاری خودش انجام دهد درست است و هر چه شما می گوئید غلط است به پایان می رسد. این مسئله به حس عدالت در وجود شما برمی خورد و بدون تردید به حساب آنها خواهید رسید. البته احتمالاً شما فقط وقت خود را تلف می كنید اگر بخواهید نقطه نظر خود را به او بقبولانید، ولی حداقل حرفتان را زده اید.
 
 دی
اكنون زمان استراحت است. امشب به یك مهمانی جالب دعوت می شوید، اگر كسی در خانه منتظرتان نیست، سعی كنید حتماً به آن مهمانی بروید.جذابیت زیادی به دست آورده اید و این به خاطر اعتماد به نفس زیاد است. ممكن است عشقی وارد زندگی تان شود.
 
 بهمن
امروز به خطر کردن درباره دارایی خود حتی فکر هم نکنید مهم نیست تا چه اندازه وسوسه شوید چون کارها با وجود توجه زیاد شما تمایل به خراب شدن دارند.به هر حال امروز روز خوبی برای بیرون رفتن و خوش گذراندن است . چون شما پر انرژی و لذت زندگی هستید. مردم توجه شان به سمت شما جلب می شود و توجه تان را می خواهند. بنابرانی تصمیم بگیرید که تا چه اندازه تمایل دارید در دسترس آنها باشید.   

 اسفند
ممکن است اکنون چندین پوند سبکتر به نظر بیایید که وزنتان را کم کرده اید. با انجام چیز متفاوتی حتی خوشرنگ امشب جشن بگیرید.شما اصلاً‌ در این مورد متاسف نخواهید بود.

The first stanza of the song was sampled in LMC vs. U2's dance hit, "Take Me to the Clouds Above".Kelly Clarkson, who was influenced by Houston, sang the song in her concerts.
Houston's cousin, Dionne Warwick, covered the song on Solid Gold in 1985.
South African singer Dube covered the song in 1989 for his album Slave.
Hit the Lights covered the song with their extended iTunes release of Skip School Start Fights in 2008.Lemonheads frontman Evan Dando has covered the song live on at least 2 occasions.
Lucie Jones on the 6th series of The X Factor performed the song on the second live show for Diva Week. She received relatively positive comments for her performance from the three present judges (Louis Walsh was absent from the show that night), some finding that a spark was missing from her performance.موضوع :  فال روزانه  ، 
لینک های مرتبط :  مطالب جالب و خواندنی ، 
بر چسب ها :  فال ،  روزانه ،  سرنوشت ،  ماه ،  مهم ،  افراد ،  فروردین ،  اردیبهشت ، 

این مطلب توسط  Saeid Lopez  روز دوشنبه 30 آذر 1388 در ساعت 07:25 ب.ظ نوشته شد | نظرات()