تبلیغات
مطالب جالب و خواندنی - شنبه چهارم مهر ماه 1388 - فال
مطالب جالب و خواندنی
شنبه چهارم مهر ماه 1388 - فال
فال شنبه چهارم مهر ماه  1388   

 فروردین
ژوپیتر به برج میزان می رود. در رابطه های شما هماهنگی و همكاری وجود دارد و تا پایان سال در كنار دیگران لحظات خوبی را دارید.
   

  اردیبهشت
مریخ به برج میزان می رود .اگر دوست متولد مهر دارید . ممکن است  کمی بد خلق شود . او مشکلات خودش را دارد پس سعی کنید درکش کنید . بهترین کاری که می توانید انجام دهید البته اگر می خواهید این رابطه حفظ شود درک کردن آن هاست تا جایی که می توانید و امکان دارد.

  خرداد
از طریق كارهای قانونی یا دفتری و مسافرت بهره می برید. اگر پول كمی دارید می توانید در این مورد ها انرژی بیشتری بگذارید. تغییرات كوچكی در طرز فكر شما می تواند كمكی برایتان باشد.

 تیر
امروز مریخ به برج میزان می رود.تمایل بیشتری برای ایجاد تغییر پیدا می کنید.متاسفانه یک نفر سعی ندارد فکرش را عوض کند.بنابراین باید کمی بیشتر صبر کنید.اما زود عصبانی نشوید و خودتان را کنترل کنید.
  


  مرداد
امروز واقعاً سرتان به راه خودتان است و به كارهایی مشغول هستید كه راست و مستقیم شما را به سوی منافع مالی سوق می دهند. هم چنین امروز می توانید به اشخاصی كه به آنها اطمینان دارید، اعتماد كنید، زیرا آنها با دقت به شما گوش می دهند و شما می توانید از فواید نصایح و تجارب آنها استفاده كنید. حتی اگر همه آن چه را كه می گویند دوست ندارید ولی هنوز، قدر تلاش هایی كه به خاطر شما انجام می دهند را می دانید.

  شهریور
در حال حاضرافکارتان سازمان یافته و منطقی است،برای پیشرفتان عالی است.به یک ایده خاص متمرکز هستید و تنها به آن فکر می کنید و از این شاخه به آن شاخه نمی پرید.اگر می خواهید در مورد ایده ها با کسی صحبت کنید دوستی را انتخاب کنید که از موفقیت شما خوشحال می شود و می داند هدفتان چیست.

  مهر

بسیاری از سیاره ها در حال حاضر در حال حرکت و جابجایی اند و احتمالاً امروز مارس وارد خانه خودتان شده و به سیارات پر قدرت خورشید و ژوپیتر می پیوندد.این مساله باعث می شود که این زمان به هیجان انگیزترین و مثبت ترین زمان برای شما در کل سال تبدیل شود زمانی که همه چیز شما را به جلو و ماجراجویی هل می دهد.شما آن قدر مورد حمایت ستارگان اید که اگر از آن بهترین استفاده را نکنید حقیقتاً حماقت کرده اید.


  آبان
امروز مریخ نیز وارد برج میزان می شود و تا 10 نوامبر می ماند.از این زمان استفاده کنید و افکار و رفتار بد و منفی را حذف کنید.از آنجایی که در حال رسیدگی به درون تان هستید بنابراین انرژی زیادی برای کارهای تان ندارید.سعی کنید کارهای زیادی انجام ندهید و خودتان راخسته نکنید.

  آذر
در حالیكه مارس به خانه مهر وارد می شود فعالیت های سیاره ای بیشتری صورت می گیرد. بین امروز و اواسط نوامبر شما نیاز خواهید داشت كه بخود تكیه بیشتری داشته باشد چون متوجه خواهید شد كه آدم هایی كه شما انتظار و امید داشتید كه حمایتتان كنند قادر به این پشتیبانی نخواهند بود. این از طرفی ناامیدكننده است و از طرفی بنفع شما خواهد بود چون به آدمی پر محتوا تر تبدیل می شوید. اگر در زندگی تان یك آدم مهر ماهی دارید و می تواند كاملاً رنگ عوض كند و تغییر پذیر باشد. (Fal)

  دی
اكنون ژوپیتر وارد برج میزان شده است. از نظر حرفه ای پیشرفت زیادی خواهید كرد. از این كه بزرگ فكر كنید نترسید. زمان زیادی را صرف كارهای كوچك كرده اید. شما هم انرژی دارید و هم می دانید كه چه طور به قله برسید.

 بهمن

مریخ اکنون در ماه مهر ژوپیتر ملحق می شود که تمایل شما را برای از بین بردن محدودیت هایی که دیگران یا خود شما به خودتان تحمیل می کنید تشدید می کند . درباره افراد ناشناخته بسیار مشتاق هستید و دوست ندارید از زمانی که انرژی زیادی و در حال افزایشی دارید با افراد تکراری که قبلاً آنها را شناخته اید معاشرت کنید .
   
 اسفند
یک تغییر اصلی نگران کننده برای محلی که پول شما آن جاست پیش آمده . البته ما دوست داریم تا در قرعه کشی ببریم و ممکن است شما مقداری پول نقد بطور ناگهانی سود کنید . اما حقیقتاً اشتراک سرمایه ای  شغل و کارایی های مهم را نگران می کند . شما بایستی درباره کسی که می خواهید در پول نقدتان که به سختی به دست آورده اید او را شریک کنید.عاقلانه فکر کنید.
   

 پنج شنبه شانزدهم مهر ماه  1388   نام ماه
 
شما همیشه در میهمانی ها گل سر سبد هستید و حالا ممکن است این میهمانی به خصوص و با شکوه در خانه خودتان برگزار شود! افرادی را به منزلتان دعوت نمایید که ارزش دوستی را برای شما دارند.  
فروردین
 
 به نفع شماست که راحت از کنار مسائل عبور کنید. هر چند انجام این کار برای شخصی مثل شما بسیار دشوار است، ولی لازم است اجازه دهید که زمان مشکلات زیادی را حل کرده و مسایل راه تدریجی خود را طی کنند. اردیبهشت
 
س از یک دوره دربدری و آوارگی باید پناهگاه امنی جست و در آن آرامش را تجربه کرد. احتیاج به خلوت خود دارید تا بتوانید در مورد سرنوشت خود تاملی نمایید. این خلوت را فراهم کنید به نفع شما خواهد بود. خرداد
 
در جستجوی زیباییها هستید. بهتر است اگر قصد دل بردن از همسرتان را دارید، شب هنگام شام مورد علاقه اش را برایش تهیه کرده و شمعی روی میز روشن نمایید، مطمئنا" به این ترتیب ترفندتان کارساز میشود.  
تیر
 
 
امروز روی خط خوش شانسی و موفقیت هستید، اگرچه بخت و اقبال به شما رو آورده است، ولی نمیتوانید روی زمان وقوع آنها حساب کنید. امروز روزیست که باید حداکثر استفاده را از عشق و علاقه اطرافیان ببرید، چراکه فرصت و دم غنیمت است. مرداد
 
همسر و همراه زندگی شما احتیاج به توجه بیشتری دارد. بخصوص در شرایط کنونی که موقعیت دشواری برای اوست. با نوازشهای خود به او روحیه دهید و این اطمینان را در او ایجاد کنید که یار و پشتیبان و همراه او خواهید بود.
 شهریور
 
همواره این مثل معروف را به یاد آورید: زمانی که دوستانتان پشت سرتان حرف میزنند ، حتم داشته باشید که در مسیر صحیحی در حال حرکت و پیشروی هستید. بهتر است به مکانهایی بروید که جو اجتماعی مناسبی برای خیالپردازی های شما وجود داشته باشد. مهر
 
بار و بنه و چمدانهایتان را ببندید، چراکه سفری جالب به سرزمینهای دور خواهید داشت و امروز تمهیدات آن فراهم میشود. حتم داشته باشید که سفرتان مملو از گیرایی و فریبندگی خواهد بود. امروز دلتنگیهای خود را کنار بگذارید که از امروز زندگی در دستان شما خواهد بود. آبان
 
وقتی چیزی را میخواهید باید آنرا به زبان آورید. پنهان کردن خواسته ها موجب میشود تا دیگران نتوانند تاثیر مطلوب در زندگی شما داشته باشند. وجود دوستان خوبی که در کنار خود دارید را نعمت بدانید اما اینرا بدانید که بهترین دوست شما همسر شماست. آذر
 
کمی صبر و تحمل داشته باشید، حتم داشته باشید که در کنار همسرتان به اوج دوست داشتن خواهید رسید. حداکثر استفاده را از عمرتان ببرید. دی
 
امروز فرصت بیشتری برای اندیشدن به کارهایی که انجام داده اید خواهید داشت. اگرچه همواره فرصت هایی را خوب تلقی میکنید که قبلا" تجربه کرده اید. مطابق معمول، هیچ ترس و واهمه ای از پیشروی در زندگی تان به خود راه نمی دهید. ید .  
بهمن
 
پیشرفت کردن با درجا زدن تفاوت زیادی دارد. کسیکه که یک قدم به جلو و یک قدم به عقب میگذارد، درجا میزند. اما کسیکه قدمهایی آهسته اما پیوسته و دائمی بر میدارد، مسیری مشخص را دنبال خواهد کرد و به هدف خواهد رسید.  
اسفند
 

 

 

شنبه هجدهم مهر ماه  1388   نام ماه
 
امروز بهترین روز برای مذاكره و صحبت با دیگران است و می توانید مشكلات مالی تان را حل كنید. اگر با مشكل رو به رو شوید ترجیح می دهید سرتان را زیر برف كنید اما با این كار مشكلات را بیشتر می كنید.
  
فروردین
 
گاهی اوقات آنچنان با بقیه فرق دارید و متمایز هستید که گویی از سیاره ای دیگر آمده اید.البته تفاهم زیادی با دیگران دارید حتی بیشتر از آن چه خودتان قبول دارید گاهی سعی می کنید خودتان را به بی تفاوتی بزنید اما همه می دانیم که این واقعیت ندارد.
 اردیبهشت
 
اگر فرزندی دارید آنها كمی بداخلاق و سركش هستند مخصوصاً اگر نوجوان هستند. بنابراین باید از تمام سیاست هایتان استفاده كنید تا صلح برقرار شود. البته اگر بتوانید.
 خرداد
 
امروز یک دعوت غیر منتظره شما را شاد و متعجب می کند. شاید دعوت به شام و یا ناهار باشد اما شما آشپزی نمی کنید . افراد خانواده فکرمی کنند شما لیاقت دارید که شما را لوس کنند و این فکرشان درست است.
  
تیر
 
 
امروز می توانید انتظار دریافت یك درصد عالی و یا ثروتی بادآورده را داشته باشید، این پول ممكن است شما را ثروتمند نسازد ولی شما واقعاً قدردان این كار و احساس و انگیزه پشت آن خواهید بود. مهم نیستكه در حال حاضر با چه كسی هستید، اما می خواهید نهایت سعی خود را در برقراری رابطه ای بكنید و تلاش زیادی می كنید تا با روحیه او هماهنگ شوید.
 مرداد
 
معمولاً فردی منتقد هستید اما امروز صبرتان زیاد است و دیگران را درک می کنید. رفتار خوب شما همه را تحت تاثیر قرار می دهد و همه شما را تحسین می کنند.
 شهریور
 
چشم اندازها فعالیت های هر یکشنبه عادی شما نشان می دهد که روزی خسته کننده و ملال آور دارید.پس به جای این که هر کاری را با دید منفی انجام دهید باید سعی کنید بطریقی تغییراتی را ایجاد کنید و به خود استراحتی بدهید.صحبت از تفریح و استراحت شد،مراقب حمل اشیاء تیز و برنده باشید چرا که ممکن است آسیبی به خود زده و در آخر دچار حادثه ای شوید.
 مهر
 
کارهای روزمره و عادی شما را افسرده می کند.اگر با دوستان و خویشاوندان بیرون می روید لحظات خوبی را خواهید  داشت و هم چنین از بودن با افرادی که دوست شان دارید لذت می برید.امروز پرانرژی و با اعتماد به نفس هستید و در میان جمع خواهید درخشید.
 آبان
 
زندگی خانوادگی بیشترین اهمیت را در ذهن شما دارند. ستاره ها هر نوع تصمیمی كه درباره تغییر كردن یا تغییر دادن گرفته اید را یاری می كنند ولی باید دوباره نتایج این تصمیم با افراد خانواده مشورت نمائید. این یك مسئله احساسی می تواند باشد پس منتظر یك سری عكس العملهای شدید باشید. اگر مدتها سعی در از بین بردن عادتهای بد و منفی خود داشته اید ولی اراده كافی نداشته اید. دوباره سعی كنید چون فعلاً‌ مصمم تر هستید.
 آذر
 
سعی كنید كمی از با عجله كار كردن دست بردارید زیرا واقعاً نیاز به استراحت دارید. یك دیدار یا ملاقات ناگهانی واقعاً خوشحالتان می كند. اگر برادر یا خواهری دارید كه زیاد آن ها را نمی بینید، امروز دوست دارید كه با آن ها باشید. همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت. بنابراین به راحتی استراحت كنید.
 دی
 
اگر می خواهید تصمیم مهمی بگیرید باید از نزدیکان تان کمک بگیرید و قبل از نتیجه گیری به تمام جوانب کار توجه کنید.شاید مجبور باشید درباره تحصیل فرزندانتان فکر کنید یا این که خویشاوندی به توجه بیشترتان نیاز داشته باشد. با شخصی که به او اطمینان دارید و احترام می گذارید مشورت کنید چون مسوولیت بزرگی را به تنهایی بر عهده دارید.
  
بهمن
 
دعوت های بی اختیار و حوادث کاملاً مناسب شما هستند.شما اخیرا ً زمان کافی را در حال آهسته قدم زدن و کار عادی روزانه تان بدون غرولند گذارنده اید . اگر به خوشی دعوت شده اید انکار نکنید اما مواظب باشید راههای خطرناک شما را به پایین راهبری می کنند.
  
اسفند
 

 

 

 

یکشنبه نوزدهم مهر ماه  1388   نام ماه
 
تصمیم دارید به مسائل احساسی جدی تر نگاه كنید و كارهای خلاق انجام دهید. تاثیر یك فرد مسن تر می تواند به نفع شما باشد زیرا از تحربه آن ها استفاده می كنید. بنابراین به حرف های او گوش كنید. از صبح تا شب به شدت كار می كنید اما به فكر سلامتی خود هم باشید.
  
فروردین
 
به افرادی که از کشوری دیگر آمده اند از لحاظ روحی به طور جدی علاقه مند می شوید. بنابراین می توانید در انتظار اتفاقات زیادی باشید .البته اگرمجرد هستید. اگر هم متاهل هستید کمی مشکل ساز می شوید.
 اردیبهشت
 
امروز ستارگان بر قسمت تفریح، سرگرمی، فرزندان و احساسات چارت شما تاكید دارند. در چند روز آینده تاخیر زیادی در این موارد وجود دارد. احتمالاًَ كم تر هم جدی هستید. فرصت مهمانی رفتن دارید بنابراین حتماً از این فرصت استفاده كنید.
 خرداد
 
اگر فکر می کنید که بهتر از همه می دانید . باعث ایجاد مشاجره می شود. البته شاید درست باشد اما اگر به نظرات دیگران گوش کنید، ضرر نمیکنید. حتی اگر هم هنوز فکر میکنید درست می گویید نظر یک نفردیگر نیز با ارزش است.
  
تیر
 
 
امروز میزان احساسات شما بسیار بالا رفته و باید از تشدید اثر سیاره ها تشكر كرد. در نتیجه این امر شما باید عصبانیت خود را كنترل كنید. چرا كه همه چیز بیش از همیشه برایتان اهمیت پیدا كرده است. كسانی كه مورد علاقه شما هستند می توانند شما را همانند یك فنر جمع كنند، خصوصاً اگر راجع به مسائل مالی با آنها صحبت كنید.
 مرداد
 
امروز همه مشکلات را قبل از رسیدن به خانه حل می کنید.مراقب باشید زیرا کمی زورگو هم هستید.اگر محیط اطرافتان کمی نامرتب و شلوغ باشد،تا زمانی که آنها را مثل اول مرتب ومنظم نکنید،استراحت نخواهید کرد.
 شهریور
 
امروز مایل اید که پشت چیزهای واضح را جستجو کنید تا دریابید که پشت پرده چه اتفاقاتی در حال رخ دادن است.اگر مظنون به رفتار شخصی شده اید،راحت نخواهید نشست تا ته قضیه را بفهمید.مشکل این جاست که نمی دانید کجا باید دست از این کار بکشید و به همین علت درگیر کارهایی می شوید که اصلاً مربوط به شما نیست و تمام شب،خود را درگیر این قضیه می کنید و تمام هم و غم خود را برای این کار می گذارید.
 مهر
 
درچند هفته آینده لازم است که در مورد عشق تان تصمیم بگیرید یا در مورد موضوعی که انتظارش را می کشیدید.شاید مجبور شوید برنامه هایتان را تغییر دهید.اگر فرد جدیدی را امروز ببینید احساسات و نیازهای شما را برطرف می کند.
 آبان
 
 حس ششم و قوه الهام گیری خود را فراموش نكنید چون خدا آنرا بدلیل خاصی به شما داده و بخصوص وقتی كه پای مسایل احساسی پیش می آید. اگر حس غریزی خود را نادیده بگیرید و در مورد شخصی شك بكنید فقط باید خود را ملامت كنید. اگر به قضاوت درونی خود اعتماد كنید انسان عاقل تر و قوی تری خواهید بود.
 آذر
 
امروز آرام و شاد هستید و تصوراتتان بی وقفه فعالیت دارند. در حالی كه به كارهایتان رسیدگی می كنید در عین حال رویاپردازی هم ادامه می دهید. از آنجایی كه معمولاً كمتر به صدای درونتان توجه می كنید این رویاپردازی اصلاً بد نیست.
 دی
 
شما در مرحله ای هستید که ذهنتان را به دقت بررسی می کنید و از بررسی موقعیت احساسی حال حاضر خود شود زیادی می برید.همچنین شاید از خودتان بپرسید که چرا افراد خاصی هنوز در زندگی تان حضور دارند آیا یک دوست صمیمی حمایت و رضایتی را که از یک رابطه دوستی می خواهید به شما می دهد؟ پاسخ شاید مثبت باشد اما اگرنباشد از خود بپرسید که چطور می توانید اوضاع را بهتر کنید؟!
  
بهمن
 
اگر از روابط جاری یا از خودتان بودن ناراحت هستید  هم اکنون ستارگان دارند در راه شما فرصت های عشقی را پخش می کنند.(مانند یک غبار ستاره ای )
  
اسفند


 
FALموضوع :  فال روزانه  ، 

بر چسب ها :  فالگیری ، 

این مطلب توسط  Saeid Lopez  روز دوشنبه 25 آبان 1388 در ساعت 10:32 ب.ظ نوشته شد | نظرات()